חפש  

מיר"ב - מרכז קהילתי חוף הכרמל
על שם יצחק רבין
     מ.א. חוף הכרמל   

 
מסע זיכרון לפולין-תשע"ה 2015  |  מלגות לסטודנטים  |  יד לבנים חוף הכרמל  |  יקיר חוף הכרמל  |  המיר"ב עבורכם-פעילויות תרבות והעשרה למבוגרים  |  
דף הבית >> תרבות >> המיר"ב עבורכם-פעילויות תרבות והעשרה למבוגרים >> בוקר בקתדרה
         
  
 בוקר בקתדרה
    
בוקר של הנאה ודעת  
 
 תוכנית ייחודית לגמלאים לשעות הבוקר    
 ימי ראשון, שני, רביעי 09.00-12.30                                                                                                                             

נהלים בקתדרה
שנת הפעילות תחל ביום רביעי 3.9.14 ותסתיים ב 29.6.15-
הפעילות תתקיים בימי ראשון/שני/רביעי
בין השעות 9.00-12.30
קיום הפעילות מותנה במספר הנרשמים.
מיר"ב שומר לעצמו את הזכות לבטל חוג במהלך השנה במידה ולא יהיו מספיק
משתתפים.

עלות שנתית
קורס שנתי אחד  750 ₪
יום
לימודים אחד  1,500
שני ימי לימוד  2,000
שלושה ימי לימוד 2,350
העלות השנתית אינה כוללת טיולים ואירועים

איך נרשמים?
טלפונית 9549220/237/230 כל יום בין השעות 10.00-16.00
הרשמה באמצעות טופס מקוון באתר מיר"ב
התשלום מראש באמצעות כרטיס אשראי לכל תקופת הפעילות. ניתן לחלק לתשלומים.

ביטול השתתפות
עד לתאריך 29.3.15 - ניתן לבצע הפסקת פעילות.
לאחר תאריך זה לא יהיה החזר כספי.
כל ביטול ייבחן לגופו של עניין.

טיולים
ההרשמה לטיול תעשה עם תשלום בלבד!!!
תוכנית הטיולים תפורסם כל 3 חודשים
ביטול - עד שבוע לפני מועד הטיול בכתב בלבד!!!

הסעות
לאחר סיום תהליך ההרשמה יאורגן מערך ההסעות למיר"ב ובחזרה לישובים.

 להרשמה לבוקר בקתדרה - לחצו כאן
 

יום ראשון         9.00-10.30 
        בחירה בקורס אחד
הפסקה
10.30-11.00
11.00-12.30
בחירה בקורס אחד
שימור ושיפור היכולת המוחית – דפנה גרין
סיפורי אהבה ומלחמה מן המקרא ועד הגמרא – בארי צימרמן
 
פסיפס– טבת אבישי
 
  היבטים נבחרים בסוגיות הביטחון הלאומי של מדינת ישראל, המיתוסים הגדולים של העם היהודי, ישראל ותוכנית הגרעין, "מנהגים גדולים בהיסטוריה ועוד...
ד'ר משה אלעד, אסף רגב, עופר ענבי, משה כץ, אלון קליבנוב
יוגה תמי זנדמן גנור
פסיפס – טבת אבישי
יום שני              9.00-10.30
             בחירה בקורס אחד
הפסקה
10.30-11.00
11.00-12.30
בחירה בקורס אחד
אופרה, ג'אז ובלוז, חגים ומועדים – מרב ברק, יובל כנפי, אסנת רזואן, רועי אלוני, נעמה גנות
סיפורים על אבות האומה –
ד"ר בת שבע ברוש
התעמלות-  עופרה עירון
מחשבים - זהבה שלו
ציור – אורה עוזיאל
טלאים – ענת גלה
  קולנוע – פולה טוליפמן
יוגה – עדינה עורקבי
מחשבים – זהבה שלו
ציור – אורה עוזיאל
טלאים – ענת גלה
 
 
יום רביעי           9.00-10.30  
              בחירה בקורס אחד
הפסקה
10.30-11.00
11.00-12.30
בחירה בקורס אחד
הרצאות אורח:
אקטואליה,  מסע מן הכורסא,  סופרים, חגים ומועדים, ועוד....
התעמלות – רבקי פראג יניר
ויטראז' -  אורית דרור
 
  תולדות עם ישראל בעידן המודרני - ירון בן עמי
הרצאות מתחלפות:
דרמות ואישים בעולם ההלניסטי -  יהודה אדלר
אנתרופולוגיה – דניאל נווה
מדברים אמנות – אביבה וינד
מדעי כדור הארץ – ד"ר יהושע רוטין
יוגה – עדינה עורקבי
ויטראז' – אורית דרור
ציור – מרים ביטמן
 


 
 
[Top]                [Add to Favorites]               [Site Map]
לייבסיטי - בניית אתרים